XXVI Niedziela Zwykła

1. Dziś Msze św. w porządku niedzielnym.

2. W poniedziałek na Mszy św. o godz. 18.00 poświęcenie i wręczenie różańców dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św., a później spotkanie dla dzieci i ich rodziców. Serdecznie zapraszamy.

3. We wtorek, 1 października, rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. Nabożeństwo różańcowe w dni powszednie, będzie się rozpoczynać o godz. 17.30, a po nim zostanie odprawiana Msza św. Zachęcamy do licznego udziału zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych.

4. We wtorek po wieczornej Mszy św. spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VII.

5. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej.

6. W czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu.

7. W sobotę, święto św. Faustyny Kowalskiej i Uroczystość Odpustowa w naszej parafii. Msze św. o godz. 7.00, suma odpustowa o godz. 11.00 i po południu o godz. 17.00 nabożeństwo pierwszo-sobotnie. Zachęcamy do licznego udziału, szczególnie w sumie odpustowej.

8. W sobotę po Mszy św. wieczornej spotkanie młodzieży KSM-u.

9. W przyszłą niedzielę, I niedziela miesiąca – składka na Seminarium Duchowne w Rzeszowie. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych. O godz. 11:00 Msza z homilią dla dzieci. Po południu o godz. 16.30 nabożeństwo różańcowe, a po nim Msza św.

10. W tym tygodniu wypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie pół godziny przed Mszą św. i w I Piątek od godz. 17.00. Odwiedziny chorych z comiesięczną Komunią św. w piątek od godz. 9.00.

11. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały kościół i złożyły ofiary na kwiaty. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w czwartek, na godz. 8.00, prosimy rodziny z ulicy św. Jana z Dukli, numery: 71, 73, 75, 75a, 77, 77a, 79, 79a, 80, 81, 83, 85 i 87. Prosimy przed odpustem o posprzątanie świątyni, ale i terenu wokół kościoła oraz za ogrodzeniem od strony ulicy.