XXV Niedziela Zwykła

1. Dziś III niedziela miesiąca – składka na prace inwestycyjne w naszej parafii. Za ofiarność na ten cel składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

2. Również dzisiaj przy wyjściu z kościoła można złożyć ofiarę do puszek na katolickie radio VIA.

3. W poniedziałek przez cały dzień będzie można składać na parkingu kościelnym obok dzwonnicy zużyty sprzęt AGD i elektroniczny. Dochód z tych elektrośmieci zostanie przeznaczony jest na działalność misyjną Kościoła.

4. We wtorek o 18.00 spotkanie dla uczniów klas VIII przygotowujących się do bierzmowania. W kolejnym tygodniu we wtorek (27 września) zapraszamy uczniów klas VII na rozpoczęcie przygotowania do bierzmowania. Na to pierwsze spotkanie zapraszamy także rodziców.

5. W środę Nowenna do Matki Bożej. Po Nowennie w salce na plebani odbędzie się spotkanie dla osób dorosłych pragnących pogłębić swą wiedzę religijną i biblijną. Serdecznie zapraszamy.

6. W czwartek o godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.

7. W piątek o godz. 18.00 rozpoczynamy tegoroczne przygotowanie do I Komunii św. w naszej parafii. Na to spotkanie zapraszamy dzieci z klas III z naszej parafii wraz z rodzicami.

8. W sobotę po Mszy św. młodzieżowe spotkanie KSM-u.

9. W dniach 21-28 stycznia 2023 r. organizujemy pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Bliższe informacje na ten temat można znaleźć na tablicy ogłoszeń i stronie internetowej parafii. Zapisy do końca września w kancelarii parafialnej. Serdecznie zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania.

10. Instytut Teologiczno-Pastoralny im. św. Józefa Sebastiana Pelczara w Rzeszowie przyjmuje zapisy osób chętnych na Kurs dla fotografów i kamerzystów liturgicznych, który odbędzie się w dniach 27-30 września 2022 roku.

12. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00 prosimy rodziny z ul. Floriańskiej, nr. domów: 72, 74, 80, 80b, 84, 84b i 86.