Aktualności,  Ogłoszenia Parafialne

XXIX Niedziela Zwykła

1. Dziś rozpoczynamy obchody Tygodnia Misyjnego. O godz. 15.00 na plebani spotkanie Rady Parafialnej, a o godz. 16.30 nabożeństwo różańcowe i Msza św.

Jest to także III niedziela miesiąca – składka z tej niedzieli przeznaczona jest na prace inwestycyjne w naszej parafii – spłatę ogrodzenia obok kościoła. Za ofiarność na ten cel składamy wszystkim serdeczne „Bóg zapłać”.

1. Nabożeństwa różańcowe w dni powszednie o godz. 17.30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  2. We wtorek wypada liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II.
  3. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej, a w czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  4. W przyszłą niedzielę na zakończenie Tygodnia Misyjnego będziemy gościć w naszej wspólnocie O Grzegorza Pawlusia OMI, który wygłosi kazanie, a po Mszach św. będzie rozprowadzał kalendarze misyjne – jako cegiełki na rzecz dzieł prowadzonych przez zgromadzenie Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej.

1. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych , czas szczególnej modlitwy za zmarłych z naszych rodzin. Tak jak to było w poprzednich latach, chcemy zaprosić wszystkich do wspólnej modlitwy wypominkowej za zmarłych z Waszych rodzin na konkretny dzień. Dlatego na kartce wypominkowej prosimy dopisać u góry datę ich odczytania. Wypełnione czytelnie wypominki prosimy składać w kancelarii lub zakrystii. Wypominki składane do 1 listopada będą również umieszczone na stronie internetowej parafii. Kartki wypominkowe są wyłożone na stolikach przy bocznych kaplicach.