XXIII Niedziela Zwykła

1. Dziś I niedziela miesiąca – składka na Seminarium Duchowne w Rzeszowie i zmiana tajemnic różańcowych. O godz. 16.30 nabożeństwo różańcowe.

2. Przy wyjściu z kościoła umieszczona jest puszka do której można złożyć ofiarę na pomoc poszkodowanym w wyniku wojny w Afganistanie, organizowaną przez Caritas Polska. Bardzo prosimy o wsparcie tej inicjatywy.

3. W środę święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Po wieczornej Mszy św. Nowenna do MB, a w czwartek o godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.

4. W piątek po wieczornej Mszy św. zapraszamy młodzież z klasy VIII i starszą na spotkanie KSM-u

5. Kustosz Sanktuarium w Tarnowcu zaprasza na uroczystości odpustowe w niedzielę 12 września. Suma odpustowa o godz. 11:30 na placu przy Sanktuarium.

6. W następnym tygodniu we wtorek 14 września spotkanie dla przygotowujących się do bierzmowania z klasy VIII

7. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00 prosimy rodziny z ul. Rzecznej, numery domów: 15, 17, 18b, 21, 22 i 23.