XXII Niedziela Zwykła

1. Dziś Msze święte w naszym kościele w porządku niedzielnym. Natomiast w rzeszowskiej Katedrze o godz. 12.00 odbędą się Dożynki Diecezjalne.

2. W środę rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego. Msza św. na rozpoczęcie nowego roku o godz. 8.00. Zachęcamy dzieci, młodzież, rodziców i wychowawców do wcześniejszego skorzystania z sakramentu pokuty i pełnego udziału w tej Mszy św.

3. Również w środę po wieczornej Mszy św. Nowenna do MB, a w czwartek o godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.

4. W tym tygodniu wypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie pół godziny przed Mszą św. i w I piątek od godz. 17.00. Odwiedziny chorych z comiesięczną Komunią św. w piątek od godz. 9.00.

5. W sobotę nabożeństwo I-sobotnie o godz. 17.00.

6. Za tydzień I niedziela miesiąca. Składka na Seminarium Duchowne w Rzeszowie i zmiana tajemnic różańcowych.

7. W związku z dramatyczną sytuacją setek tysięcy Afgańczyków, którzy znaleźli się w dramatycznej sytuacji – w przyszłą niedzielę Caritas Polska organizuje zbiórkę do puszek na ten cel. Bardzo prosimy o wsparcie tej inicjatywy.

8. Także w przyszłą niedzielę na jasnej Górze odbędą się Ogólnopolskie Dożynki, jako dziękczynienie za tegoroczne zbiory.

9. Przypominany, że do końca sierpnia trwają zapisy na pielgrzymkę do Ziemi Świętej, która planowana jest w lutym 2022r. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapisu i udziału we wspólnym pielgrzymowaniu.

10. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00 prosimy rodziny z ul. Rzecznej, numery domów: 2, 3, 5, 11, 15a, 15b i 17a.