XXIII Niedziela Zwykła

1. Dziś Msze św. w porządku niedzielnym. O godz. 14.30 na plebani spotkanie Akcji Katolickiej. Serdecznie zapraszamy.

2. W poniedziałek na Mszy św. o godz. 18.00 rozpoczęcie przygotowania dla uczniów klas III SP przygotowujących się w tym roku szkolnym do I Komunii św. Zapraszamy rodziców i dzieci z tej klasy zamieszkałych na terenie naszej parafii na Mszę św. i krótkie spotkanie organizacyjne.

3. We wtorek po wieczornej Mszy św. spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VIII. (Kandydaci z klas VII będą mieli swoje pierwsze spotkanie za tydzień we wtorek po wieczornej Mszy św.)

4. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej, a po niej spotkanie grupy Emaus.

5. W czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu.

6. W piątek, 13 września, Dzień Fatimski. O godz. 19.00 Msza św. oraz nabożeństwo fatimskie z procesją wokół kościoła. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań do Matki Najświętszej oraz licznego udziału. Na nabożeństwo zabierzmy ze sobą świece.

7. W sobotę święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Po wieczornej Mszy św. nabożeństwo modlitewno-adoracyjne w łączności z uczestnikami dzieła modlitewnego „Polska pod Krzyżem” przygotowane przez młodzież naszej parafii. Po nabożeństwie spotkanie dla KSM-u.

8. W przyszłą niedzielę, III niedziela miesiąca – składka spłatę organów. Jest to również Niedziela Środków Społecznego Przekazu. Przed kościołem prowadzona będzie zbiórka do puszek na katolickie Radio Via.

9. W dniach 12 – 15 września w Dębowcu odpust ku czci Matki Bożej z La Salette. Szczegółowy program jest wywieszony w gablotach przed kościołem.

10. Osobom zamierzającym zawrzeć sakrament małżeństwa, przypominamy że przy parafii farnej w Jaśle prowadzone są katechezy przedślubne w każdą II środę miesiąca o godz. 18.00. Działa tam również Poradnia Rodzinna. Więcej informacji na ten temat znajduje się na tablicy ogłoszeń. Zainteresowanych zachęcamy do skorzystania z tej oferty.

11. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00, prosimy rodziny z ulicy św. Jana z Dukli, numery: 39a, 41, 41a, 43, 43a, 45, 45a.