XXII Niedziela Zwykła

1. Dziś I niedziela miesiąca. Składka na Seminarium Duchowne w Rzeszowie. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych. Módlmy się w tym miesiącu szczególnie o Boże błogosławieństwo w nowym roku szkolnym dla uczniów, nauczycieli, rodziców i wychowawców.

2. W odpowiedzi na apel Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Pana Andrzeja Dudy, o uczczenie 80 rocznicy wybuchu II wojny światowej, Biskup Rzeszowski postanowił, aby dzisiaj o godz. 14.00 rozbrzmiały wszystkie dzwony kościelne w naszej diecezji. W związku z tym i nasza parafia dostosuje się do tej prośby Pana Prezydenta.

3. W poniedziałek o godz. 8.00 dodatkowa Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Zapraszamy na nią uczniów, nauczycieli, rodziców i wychowawców, by z Bożym błogosławieństwem rozpocząć nowy rok nauki. Zachęcamy też dzieci i młodzież do skorzystania z sakramentu pokuty w najbliższym tygodniu, a zwłaszcza w I Piątek.

4. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej.

5. W czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu.

6. W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie pół godz. przed Mszą św. i w I Piątek od godz. 17.00. Chorych z comiesięczną Komunią św. będziemy odwiedzać w I Piątek od godz. 9.00. Nabożeństwo pierwszo-sobotnie o godz. 17.00.

7. W przyszłą niedzielę o godz. 14.30 na plebani spotkanie Akcji Katolickiej. Serdecznie zapraszamy.

8. Dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00, prosimy rodziny z ulicy św. Jana z Dukli, numery: 27b, 31, 33, 33a, 35 i 39.