XXI Niedziela Zwykła

1. Dziś Msze św. w porządku niedzielnym. Po południu o godz. 16.30, Nieszpory i Msza św. W rzeszowskiej Katedrze diecezjalne dziękczynienie za tegoroczne zbiory.

2. W poniedziałek Uroczystość NMP Częstochowskiej.

3. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej.

4. W czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. W piątek, 30 sierpnia, w Jaśle obchodzony będzie Dzień Solidarności i Wolności poświęcony ks. Stanisławowi Kołtakowi, kapelanowi jasielskiej „Solidarności”. Bliższe informacje na temat tej uroczystości znajdują się na plakatach.

6. W przyszłą niedzielę I niedziela miesiąca. Składka na Seminarium Duchowne w Rzeszowie. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.

7. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę na Śląsk i do Pragi organizowaną przez parafię Trzcinica. Bliższe informacje można znaleźć na stronie Parafii Trzcinica.

8. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w piątek, na godz. 8.00, prosimy rodziny z ulicy św. Jana z Dukli, numery: 15, 19, 21a, 21b, 23, 23b, i 27.