XX Niedziela Zwykła

1. Dziś III niedziela miesiąca. Msze św. w porządku niedzielnym. Po południu, o godz. 16.30, Nieszpory i Msza św. Składka z tej niedzieli przeznaczona jest na prace inwestycyjne w parafii – spłatę organów w kościele. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdecznie Bóg zapłać.

2. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej.

3. W czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu.

4. W piątek, 23 sierpnia, w Nowym Żmigrodzie odpust ku czci bł. Ks. Władysława Findysza. Uroczysta sumaodpustowa o godz. 11.00.

5. W przyszłą niedzielę w rzeszowskiej Katedrze odbędąsię dożynki diecezjalne. Uroczystą Mszę św. dziękczynną za tegoroczne zbiory, o godz. 12.00, odprawi ks. Bp Ordynariusz. Więcej informacji można znaleźć na tablicy ogłoszeń.

6Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w piątek, na godz. 8.00, prosimy rodziny z ulicy św. Jana z Dukli, numery: 1, 5, 7, 11, 11a, 11b, 13a.