XX Niedziela Zwykła

1. Dziś – III niedziela miesiąca. Msze święte w porządku niedzielnym. Składka z tej niedzieli przeznaczona jest na prace inwestycyjne w parafii – urządzenie kaplic bocznych w kościele. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdecznie Bóg zapłać.

2. Dziś także przeżywamy Dzień Solidarności z Libanem. Przy wyjściu z kościoła prowadzona jest zbiórka do puszek na pomoc poszkodowanym w niedawnym wybuchu w Bejrucie.

3. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej, a w czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu.

4. 30 sierpnia w Rzeszowskiej Katedrze odbędą się Dożynki Diecezjalne. Uroczysta Msza św. dziękczynna za tegoroczne zbiory o godz. 12.00. Zachęcamy do udziału w tych uroczystościach.

5. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w piątek na godz. 8.00 prosimy rodziny z ul. Wiśniowej, numery domów: 27d, 28, 29, 30, 31 i 32.