XVIII Niedziela Zwykła

1. Dziś I niedziela miesiąca. Msze święte w porządku niedzielnym. Po południu o godz. 16.30 nabożeństwo różańcowe. Składka z tej niedzieli przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Rzeszowie. Ze względów bezpieczeństwa nie będzie jeszcze dziś ogólnej zmiany tajemnic różańcowych. Prosimy odmawiać aktualnie posiadaną tajemnicę, bądź też zmienić ją sobie z zaufaną osobą.

2. W związku ze zwiększoną liczbą zachorowań, prosimy o noszenie maseczek w kościele i przestrzeganie przepisów sanitarnych związanych z ochroną przed koronowirusem.

3. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej.

4. W czwartek święto Przemienienia Pańskiego. O godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. W tym tygodniu wypada I Czwartek i I Piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie pół godziny przed Mszą św. i w I Piątek od godz. 17.00. Chorych z Komunią św. I-piątkową, ksiądz będzie odwiedzał, podobne jak to było w lipcu, następującym porządku: najpierw od godz. 9.00 pojedzie z posługą sakramentalną do chorych na ul. Św. Jana z Dukli i do Żółkowa, a następnie od ok. godz. 11.00 do chorych, których zwykle odwiedzał ks. Proboszcz.

6. Biuro Pielgrzymkowo – Turystyczne „Floratur” organizuje w dniach od 30 sierpnia do 6 września pielgrzymkę do Medjugorje. Bliższe informacje na ten temat można znaleźć na tablicy ogłoszeń.

7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

8. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę na godz. 8.00 prosimy rodziny z ul. Wiśniowej, numery domów: 11, 12, 14, 16, 19, 20, i 21.