XVIII Niedziela Zwykła

1. Jutro rozpoczyna się sierpień – miesiąc ważnych wydarzeń historycznych. Niech ten miesiąc będzie dla nas okazją do bardziej intensywnej modlitwy za Ojczyznę oraz do składania Bogu duchowych ofiar, zwłaszcza daru abstynencji i trzeźwości.

2. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej, a w czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu.

3. W czwartek wyrusza 45. Piesza Pielgrzymka z Rzeszowa na Jasną Górę. Zachęcamy do duchowej łączności z pielgrzymami. Relacje z pielgrzymki codziennie będzie przekazywać katolickie radio „Via”. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej: www.pielgrzymka.rzeszow.pl

4. W tym tygodniu wypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie pół godziny przed Mszą św. i w I piątek od godz. 17.00. Odwiedziny chorych z comiesięczną Komunią św. w piątek od godz. 9.00.

5. W sobotę święto Przemienienia Pańskiego. Jest to również I sobota miesiąca – nabożeństwo I-sobotnie o godz. 17.00.

6. W przyszłą niedzielę I niedziela miesiąca. Składka na Seminarium Duchowne w Rzeszowie i zmiana tajemnic różańcowych.

7. Dziękujemy rodzinom które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę na godz. 8.00, prosimy rodziny z Żółkowa, numery domów: 42, 44, 45, 46, 51, 189 i 37.