XIX Niedziela Zwykła

1. Dziś I Niedziela miesiąca – składka na Seminarium Duchowne w Rzeszowie. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych. O godz. 16.30 nabożeństwo różańcowe.

2. W środę po Mszy św. Nowenna do MB, a w czwartek o godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.

3. W sobotę, 13 sierpnia, Dzień Fatimski. O godz. 19.00 uroczysta Msza św. z kazaniem, a po niej nabożeństwo fatimskie z procesją wokół kościoła. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań do Matki Najświętszej poprzez stronę internetową lub osobiście oraz licznego udziału w tym nabożeństwie.

4. Są wolne miejsca na pielgrzymkę do Turcji w dniach 23 września – 1 października 2022 r., organizowaną z parafii ks. Marka Dzika. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

5. Dziś w zakrystii, a na tygodniu w kancelarii parafialnej są dostępne listy poparcia dla inicjatywy obywatelskiej „W obronie chrześcijan”, która ma na celu zmianę przepisów karnych, aby dawały one realną ochronę prawną osobom wierzącym oraz obiektom kultu religijnego.

6. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00 prosimy rodziny z Żółkowa, nr. domów: 31, 33, 35, 36, 37, 177, 193.