XVII Niedziela Zwykła

1. Dziś Msze św. w porządku niedzielnym. Po południu o godz. 16.30 Nieszpory i Msza św. Po każdej Mszy św. błogosławieństwo pojazdów i kierowców. Przy tej okazji, przy wyjściu z kościoła, jest prowadzona zbiórka na środki transportu dla misjonarzy Jeden grosz za jeden kilometr.

2. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej.

3. W czwartek o godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie pół godziny przed Mszą św., a w piątek od godz. 17.00. Chorych z comiesięczną Komunią św. będziemy odwiedzać w piątek od godz. 9.00. W sobotę nabożeństwo pierwszo-sobotnie o godz. 17.00.

5. Przypominamy, że Zarząd Osiedla Jasło-Żółków oraz Sołectwo Wsi Żółków organizują w dniu 15 sierpnia 2019 r. Dożynki Parafialne. Zapisy prosimy dokonywać do 31 lipca. Szczegóły na plakacie.

6. W piątek 2 sierpnia na godz. 20.30 odbędzie się VII Jasielski Marsz Wolności ku czci uczestników i ofiar akacji uwolnienia więźniów z 5 na 6 sierpnia 1943 pod kryptonimem Pensjonat. Rozpoczęcie pod pomnikiem Armii Krajowej. Przy naszym kościele około 21.20 zostanie zapalony symboliczny ogień pamięci, poprowadzona modlitwa za uczestników i ofiary akcji oraz odczytany okolicznościowy apel. Organizatorzy zapraszają.

7. Szpital Specjalistyczny w Jaśle zaprasza na bezpłatne badania mammograficzne wykonane nowoczesną technologią cyfrową. Szczegóły na plakacie.

8. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00, prosimy rodziny z ul. Granicznej, numery parzyste od 16 do 26.