XVII Niedziela Zwykła

1. Dziś z racji wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców, po Mszy św. poświęcenie pojazdów. Z tej okazji, przy wyjściu z kościoła przygotowana jest puszka do której można złożyć ofiarę na środki transportu dla misjonarzy Jeden grosz za jeden kilometr, którą organizuje NIVA Polska.

2. W środę po Mszy św. Nowenna do MB, a w czwartek o godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.

3. W przyszłą niedzielę, I Niedziela miesiąca – składka na Seminarium Duchowne w Rzeszowie. Także w przyszłą niedzielę będzie przeprowadzona zbiórka po puszek na rzecz powodzian, którzy ucierpieli w czasie ostatnich burz i nawałnic, organizowana przez Caritas naszej diecezji.

4. Instytut Teologiczno-Pastoralny w Rzeszowie ogłasza nabór na 2-letnie studia podyplomowe teologiczno-katechetyczne przygotowujące do nauczania religii w szkole. Wszelkie informacje dotyczące tych studiów można uzyskać w sekretariacie oraz na stronie internetowej Instytutu.

5. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00 prosimy rodziny z ul. Wojska Polskiego, nr. domów: 22, 24, 26, 28, 28a, 34 i 36.