XVI Niedziela Zwykła

1. Dziś III niedziela miesiąca. Składka z tej niedzieli przeznaczona jest na prace inwestycyjne w naszej parafii.

2. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej, a w czwartek o 17.00 cotygodniowa adoracja

3. W przyszłą niedzielę po Mszach św., z racji Tygodnia św. Krzysztofa, odbędzie się poświęcenie pojazdów. Przy tej okazji, przy wyjściu z kościoła, będzie prowadzona zbiórka na środki transportu dla misjonarzy Jeden grosz za jeden kilometr, które organizuje NIVA Polska.

4. Zachęcamy także do udziały w pielgrzymce do Medjugorje w dniach 16-24 sierpnia. Szczegóły można odnaleźć na tablicy ogłoszeń.

5. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w piątek, na godz. 8.00 prosimy rodziny z ul. Wojska Polskiego, nr. domów: 18a, 29, 31, 33, 33a, 33b.