XVII Niedziela Zwykła

1. Dziś po każdej Mszy świętej błogosławieństwo pojazdów. Modlimy się za kierowców przez wstawiennictwo św. Krzysztofa. Przy tej okazji, przy wyjściu z kościoła, będzie prowadzona zbiórka do puszek na środki transportu dla misjonarzy Jeden grosz za jeden kilometr, które organizuje NIVA Polska.

2. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej, a w czwartek o godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.

3. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo rozpocznie się o godz. 17.00

4. Przypominamy, że pielgrzymka na Kresy Wschodnie zostaje przełożona na przyszły rok. Osoby, które wpłaciły zaliczkę na pielgrzymkę, proszone są o jej odbiór w kancelarii parafialnej.

5. Dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę na godz. 8.00 prosimy rodziny
z ul. Wiśniowej, numery domów: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9 i 10