XIX Niedziela Zwykła

1. Dziś Msze św. w porządku niedzielnym. Po południu o godz. 16.30, Nieszpory i Msza św.

2. We wtorek, 13 sierpnia, Dzień Fatimski. O godz. 18.00 cotygodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona prze grupę intronizacyjną i o 19.00 Msza św. oraz nabożeństwo fatimskie z procesją wokół kościoła. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań do Matki Najświętszej oraz licznego udziału. Na nabożeństwo zabierzmy ze sobą świece.

3. We środę wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego kapłana i męczennika. Po Mszy św. popołudniowej Nowenna do Matki Bożej.

4. W czwartek Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. w porządku niedzielnym. Na Mszy św. o godz. 11.00 poświęcenie wieńców dożynkowych, owoców, ziół i kwiatów. W tym dniu będziemy dziękować Panu Bogu za tegoroczne zbiory. Natomiast po południu, w Osiedlowym Domu Kultury odbędą się Dożynki Parafialne. Szczegółowe informacje można znaleźć na plakatach. Zachęcamy do udziału.

5. W przyszłą niedzielę (III niedziela miesiąca) składka będzie przeznaczona na prace inwestycyjne w parafii – spłatę organów w kościele. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdecznie Bóg zapłać.

6. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00, prosimy rodziny z ulicy Granicznej, numery: 17, 17a, 15, 15a, 13, 12c, 9, 5, i 5b.