XIV Niedziela Zwykła

1. Dziś Msze święte w porządku niedzielnym, a o 16.30 różaniec.

2. Dziś po każdej Mszy świętej prowadzona jest zbiórka do puszek przez Caritas na pomoc poszkodowanym przez ulewy i zalania w naszym regionie.

3. Także w naszej parafii w poniedziałek Strażacy z OSP Florian Żółków będą koordynować zbiórkę produktów spożywczych o długim terminie przydatności, środków sanitarnych i innych przedmiotów (np. sprzęt AGD, pościel, środki pielęgnacyjne dla dzieci itp.), które mogą być pomocne mieszkańcom Trzcinicy i innych okolicznych miejscowości. Strażacy będą czekać na parkingu przy kościele od 16:00 do 20:00, a następnie zajmą się przekazaniem tej pomocy poszkodowanym. Zachęcamy do solidarności z powodzianami.

4. Także Miasto Jasło organizuje pomoc poszkodowanym w wyniku gwałtownych ulew jakie miały miejsce 27 czerwca. Szczegóły znajdują się na tablicy ogłoszeń oraz na stronie internetowej Miasta Jasła.

5. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej, a w czwartek o godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i Msza św.

6. W okresie wakacyjnym kancelaria parafialna będzie czynna: Poniedziałek i Środa: 17:00 -17:30. W pozostałe dni – bezpośrednio po rannej Mszy św. W niedziele i święta oraz w pierwsze piątki miesiąca kancelaria jest nieczynna.

7. Dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę na godz. 8.00 prosimy rodziny z ul. Kwiatowej, numery domów: 4, 4b, 6a, 6b, 8, 8g, 8b