XIII Niedziela Zwykła

1. Dziś Msze św. w porządku niedzielnym. Po południu o godz. 16.30 Nabożeństwo czerwcowe i Msza św.

2. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie uroczystości odpustowych ku czci NSPJ i NSNMP. W sposób szczególny chcemy podziękować Panu Nowakowi za chlebki na Uroczystość Bożego Ciała i Panu Włodzimierzowi Sereda z cukierni Renata za ciastka rozdawane podczas uroczystości odpustowych.

3. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej.

4. W czwartek o godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i Msza św.

5. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie pół godziny przed Mszą św. i w I Piątek od godz. 17.00. Chorych z comiesięczną Komunią św. będziemy odwiedzać w piątek od godz. 9.00.

6. W sobotę – I sobota miesiąca. Nabożeństwo I-sobotnie o godz. 17.00.

7. Parafia Tarnowiec zaprasza na XIX Ogólnopolską Pielgrzymkę Pokutną za grzechy przeciw życiu, która odbędzie się w sobotę 6 lipca.

8. Diecezjalne Studium Organistowskie w Rzeszowie ogłasza nabór kandydatów na rok szkolny 2019/2020. Szczegółowe informacje można uzyskać w Instytucie Teologiczno-Pastoralnym w Rzeszowie lub kancelarii parafialnej.

9. Opiekun kościoła w Hucie Polańskiej serdecznie zaprasza na uroczystość odpustową ku czci św. Jana z Dukli połączoną z wprowadzeniem relikwii św. Jana Pawła II pod przewodnictwem Biskupa Edwarda Białogłowskiego. Uroczystość odbędzie się w niedzielę 7 lipca br. o godz. 14.00

10. Saletyni zapraszają do Dębowca na Międzynarodowe Salentyńskie Spotkanie Młodych, które w tym roku będzie miało miejsce od 8 do 12 lipca. Szczegóły można odnaleźć w internecie i na plakatach.

11. We czwartek 4 lipca w Domu Ludowym – Osiedle Żółków (14.00 – 18.00) odbędą się Wakacyjne Spotkania Artystyczne dla dzieci, na które zaprasza JDK.

12. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały i ubierały kwiatami nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00, prosimy rodziny z ul. Młynarskiej, numery 7a, 13, 14, 17, 18, 18a/1 i 18a/2.