VII Niedziela Zwykła

1. Dziś Msze św. i nieszpory jak w każdą niedzielę. O godz. 15.00, na plebani, spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas. Serdecznie zapraszamy wszystkich członków Zespołu jak i inne osoby pragnące włączyć się w działalność charytatywną na rzecz pomocy potrzebującym.

2. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Fatimskiej i spotkanie grupy Emaus.

3. W czwartek cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu. Po wieczornej Mszy św. spotkanie dla przygotowujących się do bierzmowania z klas VIII.

4. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie pół godziny przed Mszą św. i w I Piątek od godz. 17.00. Odwiedziny chorych z comiesięczną Komunią św. w piątek od godz. 9.00.

5. W piątek, 1 marca, przypada Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Pamiętajmy w modlitwie o tych, którzy cierpieli i oddali życie za Polskę niepodległą.

6. W sobotę po Mszy św. spotkanie KSM-u.

7. W przyszłą niedzielę, I niedziela miesiąca – niedziela adoracyjna. Składka będzie przeznaczona na Seminarium Duchowne w Rzeszowie. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych. Rodziców z dziećmi zapraszamy na godz. 11.00.

8. Sołtys wsi Żółków zaprasza mieszkańców na Spotkanie Założycielskie Stowarzyszenia Społeczno-Kulturalnego Dla Żółkowa, które odbędzie się w dniu 24 lutego 2019 r. (niedziela) o godz. 15.00 w Budynku Rekreacyjno-Sportowym w Żółkowie. Głównym celem Stowarzyszenia będzie integracja środowiska, wspieranie rozwoju naszej miejscowości, organizacja życia społecznego i kulturalnego.

9. Zarząd Osiedla Górka Klasztorna w Jaśle zawiadamia, że w dniu 27 lutego 2019 r. (środa) o godz. 17.00 w Kapelani Klasztoru Sióstr Wizytek w Jaśle, z udziałem Burmistrza Miasta Jasła pana Ryszarda Pabiana, odbędzie się spotkanie z mieszkańcami Osiedla Górka Klasztorna. Celem spotkania będzie przedstawienie przez Burmistrza spraw inwestycyjnych, remontowych i porządkowych na Osiedlu w 2019 r. Przewodniczący Zarządu Osiedla serdecznie zaprasza.

10. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00, prosimy rodziny ul. Prusa, numery od 33 do 16.