VI Niedziela Zwykła

1. Dziś III niedziela miesiąca. Składka z tej niedzieli przeznaczona jest na prace inwestycyjne w naszej parafii. Za ofiarność na ten cel składamy serdeczne Bóg zapłać. Msze św. i nieszpory jak w każdą niedzielę.

2. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Fatimskiej, a w czwartek cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu.

3. W przyszłą niedzielę, o godz. 15.00, na plebani, spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas. Serdecznie zapraszamy wszystkich członków Zespołu jak i inne osoby pragnące włączyć się w działalność charytatywną na rzecz potrzebujących.

4. Caritas Diecezji Rzeszowskiej prosi o przekazanie 1% podatku na rzecz Caritas Bliźni w Potrzebie. Na stoliku obok gazet są wyłożone ulotki z numerem KRS.

5. Sołtys wsi Żółków zaprasza mieszkańców na Spotkanie Założycielskie Stowarzyszenia Społeczno-Kulturalnego Dla Żółkowa, które odbędzie się w dniu 24 lutego 2019 r. (niedziela) o godz. 15.00 w Budynku Rekreacyjno-Sportowym w Żółkowie. Głównym celem Stowarzyszenia będzie integracja środowiska, wspieranie rozwoju naszej miejscowości, organizacja życia społecznego i kulturalnego.

6. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00, prosimy rodziny ul. Prusa, numery od 17b do 26.