VI Niedziela Zwykła

1. Dziś – III niedziela miesiąca. Składka z tej niedzieli jest przeznaczona na prace inwestycyjne w naszej parafii. Za ofiarność na ten cel składamy wszystkim serdeczne „Bóg zapłać”.

2. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej i spotkanie grupy Emaus.

3. W czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu.

4. W piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VIII.

5. Caritas Diecezji Rzeszowskiej prosi o przekazanie 1% podatku na rzecz „Caritas Bliźni w Potrzebie”. Na stoliku obok gazet są wyłożone ulotki z numerem KRS.

6. W dniu 7 czerwca br. odbędzie się w Warszawie beatyfikacja Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Z tej okazji chcielibyśmy zorganizować wyjazd autokarowy na tę uroczystość. W związku z tym, że trzeba wcześniej zamówić karty wstępu, prosimy, chętnych do zapisywania się w zakrystii lub kancelarii parafialnej do końca lutego. Zachęcamy do wzięcia udziału w tej uroczystości.

7. W Szkole Podstawowej nr 7 rozpoczynają się zapisy na przyszły rok szkolny do przedszkola i klasy I. Szczegółowe informacje na ten temat można znaleźć na stronie internetowej Szkoły. Prosimy o skorzystanie z tej oferty.

8. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00, prosimy rodziny z Żółkowa, numery: 24a, 26. 27, 193, 33 i 35.