VI Niedziela Wielkanocna

1. Dziś Msze św. w porządku niedzielnym. O godz. 16.30 nabożeństwo majowe.

2. Od poniedziałku do środy wypadają Dni Krzyżowe. Podczas nabożeństw majowych będziemy się modlić o dobre urodzaje i błogosławieństwo Boże w pracy.

3. W poniedziałek na Mszy świętej o godz. 18.00 będzie spotkanie dla młodzieży z klasy VIII z przedstawicielem księdza biskupa, w celu dopuszczenia kandydatów do sakramentu bierzmowania. Na tę Mszę św. zapraszamy także rodziców ósmoklasistów. Dla rodziców spotkanie będzie po Mszy świętej w salce przy plebanii.
Natomiast próba przed bierzmowaniem będzie we wtorek o godz. 18.30 w Parafii Miłosierdzia Bożego w Jaśle. Obecność obowiązkowa.

4. W środę po Mszy św. wieczornej Nowenna do Matki Bożej, a w czwartek cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. W piątek rozpoczęcie Nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

6. W sobotę odbędą się święcenia diakonatu 5 kleryków naszego rzeszowskiego Seminarium. Polecajmy ich Bogu w naszych modlitwach.

7. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

8. Również w przyszłą niedzielę odbędzie się 5. Diecezjalna Pielgrzymka Strażaków do Sanktuarium Matki Bożej Saletyńskiej w Dębowcu.

9. Serdecznie dziękujemy rodzicom które w ubiegłym tygodniu sprzątali nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę na godz. 8.00, prosimy rodziny z Żółkowa, numery domów: 144, 146, 179, 185, 197, 207 i 143.