V Niedziela Wielkiego Postu

1. Dziś Msze św. w porządku niedzielnym, a o godz. 16.00 nabożeństwo Gorzkich Żali. Jest to również III miesiąca – składka z tej niedzieli przeznaczone jest na prace inwestycyjne w naszej parafii -wykonanie bocznych ołtarzy w kościele.

2. W zakrystii u Pana Kościelnego można nabyć baranki wielkanocne przygotowane przez Caritas naszej diecezji.

3. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej, a czwartek cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu.

4. W czwartek Uroczystość Zwiastowania NMP. Zachęcamy do podjęcia duchowej adopcji dziecka poczętego.

5. W piątek od godz. 9.00 będziemy odwiedzać chorych z Komunią św. wielkanocną, oraz z racji I Piątku, który w tym roku wypada w Wielki Piątek, kiedy nie będzie takiej możliwości. Prosimy zgłaszać chorych chętnych do skorzystania z tej posługi sakramentalnej do piątku w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

6. Zapraszamy młodzież z klasy VIII w piątek na 17.30 na Drogę Krzyżową. Nastąpi wtedy błogosławieństwo krzyży, które otrzymają w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania.

7. Również w piątek rozpoczynamy rekolekcje wiekopostne w naszej parafii. Plan rekolekcji podany jest na tablicy ogłoszeń oraz na stronie internetowej parafii. Nauki rekolekcyjne będą również transmitowane przez Internet. Zachęcamy do wzięcia w nich udziału.

8. Dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00, prosimy rodziny z ul. Pelczara, numery: 39, 42, 46, 47, 56, 58, 68 i 70.