IV Niedziela Wielkiego Postu

1. Dziś o godz. 16.00 nabożeństwo Gorzkich Żali. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na ogrzewanie kościoła.

2. W zakrystii u Pana Kościelnego można nabyć baranki wielkanocne przygotowane przez Caritas naszej diecezji.

3. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej, a czwartek cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu.

4. W piątek Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP. O godz. 17.30 i 20.00 nabożeństwo Drogi Krzyżowej.

5. Za tydzień w przyszłą III niedzielę miesiąca, składka będzie przeznaczona na prace inwestycyjne w naszej parafii – wykonanie bocznych ołtarzy w kościele.

6. W dniach 26 – 28 marca planowane są w naszej parafii rekolekcje wielkopostne. Szczegółowy program rekolekcji zostanie podany w przyszłą niedzielę.

7. W związku ze wzrostem zachorowań na COVID-19 Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa apeluje do osób, które są ozdrowieńcami o zgłaszanie się do stacji krwiodawstwa w celu oddania osocza, które bardzo pomaga osobom zakażonym.

8. Dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00, prosimy rodziny z ul. Pelczara, numery: 22, 24, 28, 29, 30, 34, 36a, 38 i 40.