V Niedziela Wielkanocna

1. Dziś III niedziela miesiąca. Składka na prace inwestycyjne w parafii –spłatę organów. O godz. 15.00 na plebani spotkanie Rady Parafialnej. Serdecznie zapraszamy.

2. W poniedziałek przypada 19 rocznica konsekracji ordynariusza naszej diecezji, ks. bpa Jana Wątroby. Polecajmy go w naszych modlitwach.

3. W środę po Mszy św. wieczornej Nowenna do Matki Bożej.

4. W czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z nabożeństwem majowym.

5. Także w czwartek o 17.30 młodzież przygotowująca się do bierzmowania będzie miała spotkanie weryfikujące z przedstawicielem księdza biskupa. Na Mszę św. zapraszamy także rodziców.

6. W przyszłą niedzielę będzie można nabyć cegiełki w cenie 5 zł. przygotowane przez Caritas naszej diecezji, jako pomoc na zorganizowanie letniego wypoczynku dla dzieci. Także składka z przyszłej niedzieli przeznaczona jest na Katolickie Radio Via.

7. Na naszej stronie internetowej umieszczony jest spis róż różańcowych naszej parafii. W niektórych brakuje członków. Zachęcamy do zgłaszania się do zelatorów konkretnych róż lub do kancelarii parafialnej.

8. Zachęcamy dzieci i młodzież do skorzystania z turnusów wakacyjnych organizowanych przez duszpasterstwo naszej diecezji. Są organizowane turnusy: KSM-u, RAM-uministrantów i lektorów. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej. Zapisy w kancelarii parafialnej.

9. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00, prosimy rodziny z ul. Wojska Polskiego, numery nieparzyste od 9 do 17.