V Niedziela Wielkanocna

1. W środę rozpoczynamy Nabożeństwa majowe, które w dni powszednie będą odprawiane po wieczornej Mszy św., a w czwartki o godz. 17.30. Serdecznie zapraszamy do udziału.

2. W czwartek Narodowy Dzień Flagi. Prosimy o udekorowanie naszych domów flagami narodowymi. O godz. 17.00 cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy św. próba dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców.

3. W piątek Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 11.00 oraz po południu o godz. 16.30 nabożeństwo majowe a po nim Msza św. Z racji uroczystości w tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

4. Nabożeństwo pierwszo-sobotnie o godz. 17.00.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie pół godziny przed Mszą św. Ze względu na uroczystość MB Królowej Polski, która wypada w piątek, chorych z comiesięczną Komunią św. będziemy odwiedzać w tym miesiącu w sobotę od godz. 9.00.

6. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Składka na Seminarium Duchowne w Rzeszowie. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.

7. Również w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00 dzieci naszej parafii przystąpią do I Komunii św. Otoczmy ich naszą modlitwą, a osoby nie związane z tą uroczystością prosimy, aby wybrały inną godzinę Mszy św., by pozostawić wolne miejsce dla rodzin dzieci I Komunijnych.