IV Niedziela Wielkanocna

1. Dziś III niedziela miesiąca – składka na prace inwestycyjne w naszej parafii. Serdecznie dziękujemy za ofiarność na ten cel.

2. Również dzisiaj rozpoczynamy Tydzień modlitw o nowe powołania kapłańskie i zakonne. Zachęcamy do wspólnej modlitwy w tej intencji.

3. We wtorek Uroczystość św. Wojciecha, Patrona Polski.

4. Także we wtorek po wieczornej Mszy św. próba dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św.

5. W środę po Mszy św. wieczornej Nowenna do Matki Bożej. Po Nowennie spotkanie dla rodziców dzieci z klas IV, którego celem będzie omówienia Rocznicy I Komunii św. Serdecznie zapraszamy.

6. W czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu.

7. Ruch Światło-Życie naszej diecezji zaprasza dzieci i młodzież na tegoroczne rekolekcje wakacyjne. Szczegółowe informacje o zapisach i turnusach można otrzymać w kancelarii parafialnej. (Zapisy trwają do 17 maja) Zachęcamy do skorzystania z tej oferty.

8. Stowarzyszenie Dobrych Inicjatyw „Pro Missio” w dniach od 18 do 29 czerwca organizuje zbiórkę elektrośmieci w naszej diecezji. Szczegółowe informacje na ten temat zostaną podane w najbliższym czasie.