V Niedziela Wielkanocna

1. Dziś I niedziela miesiąca. Składka na Seminarium Duchowne w Rzeszowie. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych. Na Mszy św. o godz. 11.00 dzieci naszej parafii przystąpią do I Komunii św.

2. Nabożeństwa majowe, codziennie po wieczornej Mszy św., a w czwartki o godz. 17.30. Serdecznie zapraszamy.

3. We wtorek o godz. 18.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VIII.

4. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej i spotkanie grupy biblijnej Emaus.

5. W czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu.

6. W sobotę, 13 maja, pierwsze w tym roku nabożeństwo Fatimskie. O godz. 18.30 nabożeństwo majowe i o godz. 19.00 uroczysta Msza św. z kazaniem, a po niej procesja różańcowa z figurą Matki Bożej Fatimskiej. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań do Matki Bożej poprzez stronę internetową naszej parafii, bądź osobiście bezpośrednio przed nabożeństwem oraz do licznego udziału.

7. W przyszłą niedzielę spotkanie Akcji Katolickiej.

8. Duszpasterstwo LSO organizuje wakacyjne turnusy w ramach „Wakacji z Bogiem”.Zachęcamy ministrantów, lektorów i animatorów do uczestnictwa.

9. Biuro Turystyczne „Floratur” organizuje w dniach 21-29 czerwca pielgrzymkę do Mediugorje. Bliższe informacje można znaleźć na tablicy ogłoszeń.

10. Serdecznie dziękujemy rodzicom dzieci I Komunijnych za sprzątanie i udekorowanie kościoła. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę na godz. 8.00 prosimy mieszkańców ul. Grunwaldzkiej, numery domów: 95, 101, 105b, 105c i 105d.