IV Niedziela Wielkanocna

1. Dziś rozpoczynamy Tydzień Modlitw o nowe powołania kapłańskie i zakonne.

2. W poniedziałek rozpoczynamy Nabożeństwa majowe, które w dni powszednie będą odprawiane po wieczornej Mszy św., a w czwartki o godz. 17.30. Serdecznie zapraszamy do udziału.

3. We wtorek Narodowy Dzień Flagi. Prosimy o udekorowanie naszych domów flagami narodowymi.

4. W środę Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski. Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 11.00 oraz po południu o godz. 16.30 nabożeństwo majowe i Msza św.

5. W czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu.

6. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie pół godziny przed Mszą św. i w piątek od godz. 17,00, Chorych z comiesięczną Komunią św. będziemy odwiedzać w piątek od godz. 9.00.

7. Nabożeństwo Pierwszo-sobotnie o godz. 17.00. Po Mszy św. spotkanie dla dzieci i rodziców przygotowujących się do rocznicy I Komunii św.

8. W przyszłą niedzielę – I niedziela miesiąca. Składka na Seminarium Duchowne w Rzeszowie. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.

9. Również  w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00 dzieci naszej parafii przystąpią do I Komunii św. Otoczmy ich naszą modlitwą.

10. Duszpasterstwo młodzieży zaprasza młodzież do wyjazdu na Spotkanie Młodych na Polach Legnickich. Wyjazd w piątek 2 czerwca ok. godz. 22.00 powrót w niedzielę 4 czerwca 2023 r. ok. godz. 10.00. Cena: 180 zł. Zapisy po linkiem: https://tiny.pl/wbjmc więcej informacji o wydarzeniach na stronie mlodziez.rzeszow.pl.

11. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła i terenu wokół świątyni prosimy rodziców dzieci przystępujących do I Komunii św.