V Niedziela Wielkanocna

1. Dziś I niedziela miesiąca – po Mszy św. comiesięczna adoracja Najświętszego Sakramentu podczas której dokonamy aktu zawierzenia parafii opiece św. Józefa.
Składka z tej niedzieli przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Rzeszowie. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych. O godz. 13.00 dodatkowa Msza św. z udzieleniem I Komunii św. dzieciom z klas III. O godz. 16.30 nabożeństwo majowe.

2. W poniedziałek Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski. Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 11.00 oraz po południu o godz. 16.30 nabożeństwo majowe i Msza św.

3. Nabożeństwa majowe w dni powszednie codziennie po Mszy św. wieczornej. Serdecznie zapraszamy.

4. W środę po Mszy św. wieczornej Nowenna do Matki Bożej, a w czwartek cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu

5. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie pół godziny przed Mszą św. Chorych z comiesięczną Komunią św. będziemy odwiedzać w piątek od godz. 9.00.

6. W sobotę Uroczystość św. Stanisława BM, Patrona Polski.

7. Serdecznie dziękujemy rodzinom dzieci I Komunijnych, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę na godz. 8.00 prosimy rodziny z ul. Reja, numery: 1,3, 5, 11, 15 i 19 oraz ul. Szymborskiej, numery: 5, 7, i 12.