IV Niedziela Wielkanocna

1. Dziś, Niedzielą Dobrego Pasterza, rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Powołania Kapłańskie i Zakonne. Módlmy się szczególnie o powołania dla naszej diecezji, a także w intencji Wyższego Seminarium Duchownego w Rzeszowie.

2. W środę po Mszy św. wieczornej Nowenna do Matki Bożej, a w czwartek cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu.

3. Od środy rozpoczynamy Triduum do św. Józefa przygotowujące do aktu zawierzenia diecezji i parafii Opiekunowi Świętej Rodziny. 1 maja aktu zawierzenia diecezji dokonają nasi biskupi, a my naszą parafię oddamy opiece św. Józefa w przyszłą niedzielę.

4. W sobotę o godz. 17.00 nabożeństwo I sobotnie i rozpoczęcie nabożeństw majowych.

5. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych, a na Mszy św. o godz. 13.00 odbędzie się Uroczystość I Komunii św. dla dzieci z klas III.

6. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła prosimy rodziny dzieci I Komunijnych.