Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

1. Nabożeństwa majowe w dni powszednie po wieczornej Mszy św. Serdecznie zapraszamy.

2. W środę Nowenna do Matki Bożej.

3. W czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Msze św. Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 17.00. Po południu o godz. 16.00 cotygodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu, nabożeństwo majowe i Msza św. Po sumie procesja do czterech ołtarzy. O przygotowanie ołtarzy w tym roku prosimy mieszkańców następujących ulic:
I ołtarz  św. o. Pio mieszkańcy ul. Kolejowej.
II ołtarz bł. Rodzina Ulmówmieszkańcy ul. Prusa.
III ołtarz św. Beretta Mollamieszkańcy ul. Reja i ul. Szymborskiej.
IV ołtarz bł. Carlo Acutismieszkańcy ul. Sienkiewicza.
Prosimy też, aby po procesji rozebrać ołtarze i złożyć je w odpowiednim miejscu. Panów strażaków prosimy o asystę podczas procesji. Przy tej okazji będzie też można nabyć chlebki przygotowane przez Parafialny Zespół Caritas, z których dochód będzie przeznaczony na cele dobroczynne. Do udziału w procesji zapraszamy wszystkich parafian, a szczególnie dzieci I Komunijne w swoich strojach oraz inne dzieci do sypania kwiatów i dzwonienia. Przyjeżdżających samochodami na sumę, prosimy, aby nie wjeżdżać na plac kościelny, by nie utrudniać udziału w procesji.
Przez całą Oktawę po Mszy św. popołudniowej procesja eucharystyczna wokół kościoła. W przyszłą niedziele procesja odbędzie się po sumie. Serdecznie zapraszamy.

4. W Boże Ciało o godz. 19.00 w Parku Sybiraków na os. Baranówka w Rzeszowie odbędzie się Koncert Jednego Serca Jednego Ducha. Wstęp wolny.

5. Nabożeństwo pierwszo-sobotnie o godz. 17.00.

6.W sobotę, 8 czerwca 2024 r. odbędzie się 18. Ogólnopolska Pielgrzymka Apostolatu „Margaretka” do Kalwarii Zebrzydowskiej. Szczegółowy program pielgrzymki jest umieszczony na tablicy ogłoszeń.

7. W przyszłą niedzielę I niedziela miesiąca – składka na Seminarium Duchowne w Rzeszowie, a po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.