Uroczystość Chrystusa Króla

1. Dziś Uroczystość Chrystusa Króla – święto patronalne Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Po Sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i litania do Serca Pana Jezusa oraz odmówimy Akt przyjęcia Chrystusa za Króla i Pana. Za udział w tym nabożeństwie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Po południu o godz. 16.30 różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach.

2. Codziennie po Mszy św. wieczornej modlimy za zmarłych polecanych w wypominkach.

3. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej, a w czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu.

4. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent, czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana Jezusa w tajemnicy Bożego Narodzenia i na końcu czasów.

5. Od przyszłej niedzieli Pan Organista rozpocznie rozprowadzenie opłatków wigilijnych. Ze względu na pandemię, w tym roku nie będzie nas odwiedzał w domach, a opłatki będzie można nabyć u niego po każdej niedzielnej Mszy św. przy wejściu na chór. Bardzo prosimy o zrozumienie i życzliwe ich przyjęcie, a ofiary składane przy tej okazji niech będą również pewną formą wdzięczności za posługę Pana organisty w naszej parafii.

6. Dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę na godz. 8.00 prosimy rodziny z ul. Weigla, numery domów: 18, 19, 20, 22, 25, 26, 27, 29 i 31.