Uroczystość Bożego Narodzenia

1. Dziś Msze św. o godz. 7.00, 9.00 i 11.00. Nie będzie Mszy św. popołudniowej.

2. Jutro drugi dzień Świąt. Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 17.00. Składka z tego dnia przeznaczona jest na Instytut Teologiczno- Pastoralny w Rzeszowie. Po Mszy św. poświęcenie owsa.

3. Z okazji 30-lecia istnienia Diecezji Rzeszowskiej został przygotowany pamiątkowy album poświęcony wszystkim parafiom naszej diecezji. W tomie II jest również zamieszczona historia naszej parafii wraz z pięknymi zdjęciami. Gdyby ktoś był zainteresowany tą pozycją, to można ją nabyć w zakrystii w cenie 80 zł.

Święta Bożego Narodzenia skłaniają nas do głębokiej refleksji nad niepojętą obecnością Boga w świecie i w naszym życiu. Kontemplując dziś tajemnicę Emmanuela – „Boga z nami”, zgodnie z chrześcijańskim zwyczajem, składamy sobie życzenia:

Życzę wszystkim niezachwianej wiary w to, że Jezus Chrystus jest jedynym Panem naszego życia. Niech więc On, Wcielone Słowo Boga:

– obdarza wszystkich swoim błogosławieństwem i potrzebnymi łaskami,

– udzieli zdrowia, radości i odwagi do bycia chrześcijaninem we współczesnym
świecie,

– oraz niech wspiera i umacnia każdego w podejmowaniu życiowych zadań
i obowiązków oraz otacza swoją opieką w nadchodzącym Nowym 2022 Roku.

Szczęść Boże!