XVIII Niedziela Zwykła

1. Dziś I niedziela miesiąca – składka na Seminarium Duchowne w Rzeszowie. Msze św. w porządku niedzielnym. Po południu, o godz. 16.30, Nabożeństwo Różańcowe i Msza św. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych. Módlmy się szczególnie o trzeźwość w naszym narodzie oraz błogosławieństwo Boże dla rolników w czasie żniw.

2. Dzisiaj także wyruszyła 42 Rzeszowska Piesza Pielgrzymka do Częstochowy. Zachęcamy do duchowej łączności i towarzyszenia pielgrzymom poprzez fale Katolickiego Radia VIA.

3. We wtorek święto Przemienienia Pańskiego.

4. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej.

5. W czwartek o godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i Msza św.

6. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00, prosimy rodziny z ulicy Granicznej, numery: 23 ,27, 28, 30, 30b, 30c, 30d i 30 f.