Poniedziałek Wielkanocny

1. Dziś Msza św. o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 17.00.

2. Bardzo serdecznie dziękujmy tym wszystkim, którzy przyczynili się do głębszego przeżycia liturgii Wielkiego Tygodnia i Rezurekcji:

– Parafianom, a szczególnie osobom które przygotowały dekorację Ciemnicy i Bożego Grobu.

– Księdzu Prałatowi, Panu Kościelnemu, Panu Organiście i liturgicznej służbie ołtarza oraz scholi za przygotowanie i zaangażowanie w liturgię,

– Panu Nowakowi, Panu Kłękowi i Pani Czech, żonie Pana Kościelnego za dary na stół wielkanocny,

– rodzinom, które w tym tygodniu sprzątały naszą świątynię,

– wszystkim, którzy w jakiekolwiek sposób starali się, aby jak najpiękniej i najgodniej uczcić Chrystusa w tajemnicy męki, śmierci i zmartwychwstania.

– Parlamentarzystom, władzom samorządowym, powiatowym, organizacjom świeckim i kościelnym oraz wszystkim, od których płynęły do nas życzenia świąteczne.

Wszystkim za wszystko niech Zmartwychwstały Jezus wynagrodzi swoją łaską.

3. W środę po Mszy św. wieczornej Nowenna do Matki Bożej.

4. W przyszłą niedzielę, Niedziela Bożego Miłosierdzia. Wraz z całym Kościołem w Polsce rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia.

5. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00, prosimy rodziny z Żółkowa, numery: 146, 197, 145, 162, 141,140 i 152.