Ofiarowanie Pańskie

1. Dziś święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Poświęcenie gromnic podczas każdej Mszy św. Na sumie o godz. 11.00 poświęcenie i rozdanie książeczek dla dzieci z klas III przygotowujących się do I Komunii św. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.

2. O godz. 16.00 w kościele zapraszamy na czuwanie modlitewne przy Bożym żłóbku ze śpiewem kolęd, przygotowane przez chór, zespół muzyczny i scholę z naszej parafii.

3. Dzisiaj także obchodzimy Dzień Życia Konsekrowanego. Składka przeznaczona jest na klasztory kontemplacyjne w naszej diecezji.

4. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej i spotkanie grupy Emaus.

5. W czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu.

6. W piątek po wieczornej Mszy św. spotkanie dla przygotowujących się do bierzmowania z klas VIII

7. W tym tygodniu wypada I czwartek i I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie pół godziny przed Mszą św. i w I Piątek od godz. 17.00. Odwiedziny chorych z comiesięczną Komunią św. w piątek od godz. 9.00.

8. W przyszłą niedzielę o godz. 14.30 na plebani spotkanie Akcji Katolickiej.

9. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00, prosimy rodziny z Żółkowa, numery: 160, 8, 9, 12, 13, 14, 15 i 16.