Niedziela Świętej Rodziny

1. Dziś Niedziela Świętej Rodziny. Msze św. w porządku niedzielnym.

2. W poniedziałek o godz. 16.00 Msza św. na zakończenie Starego Roku. Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz Nieszpory, przebłagalne suplikacje i Hymn Ciebie Boga wysławiamy. Za udział w tym nabożeństwie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Zachęcamy wszystkich do udziału w tym dziękczynnym nabożeństwie.

3. We wtorek Nowy Rok – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki i dzień modlitw o pokój na świecie. Msze św. w porządku niedzielnym.

4. W środę Nowenna do Matki Bożej Fatimskiej po wieczornej Mszy św.

5. W czwartek o 17.00 Adoracja prowadzona przez Wspólnotę dla intronizacji NSPJ.

6. W tym tygodniu wypada Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie pół godziny przed Mszą św. i w Pierwszy Piątek od godz. 17.00. Odwiedziny chorych z comiesięczną Komunią św. w piątek od godz. 9.00.

7. W przyszłą niedzielę Uroczystość Objawienia Pańskiego. Składka będzie przeznaczona jest na misje. W tym dniu przypada także rocznica konsekracji ks. Bpa Kazimierza Górnego i ks. Bpa Edwarda Białogłowskiego. Polecajmy ich w naszych modlitwach.

8. Za tydzień zmiana tajemnic różańcowych.

9. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00, prosimy rodziny z ul. Grunwaldzkiej, numery od 56 do 68.

10. W tym tygodniu dalszy ciąg wizyty duszpasterskiej w naszej parafii. Odwiedziny kolędowe będą się odbywały od środy do piątku w godzinach od 15.00 do 20.00 oraz w sobotę od godz. 9.00 do 18.00 w następującym porządku:

Środa (2 stycznia 2019) – od godz. 15.00 – 20.00

1 ksiądz – ul. św. Jana z Dukli, od ul. Nadbrzeżnej lewa strony w kierunku kościoła,

2 ksiądz – ul. św. Jana z Dukli od Żółkowa prawa strona, ul. Leśna.

Czwartek (3 stycznia 2019) – od godz. 15.00 – 20.00.

1 ksiądz – dokończenie lewej strony ul. św. Jana z Dukli i ul. Wojska Polskiego, od ronda, lewa strona ulicy do CPN-u.

2 ksiądz – dalszy ciąg prawej strony ul. św. Jana z Dukli.

(4 stycznia 2019) od godz. 15.00 – 20.00:

1 ksiądz – ul. Wojska Polskiego od CPN-u do torów i powrót drugą stroną ulicy w kierunku ronda.

2 ksiądz – dalszy ciąg prawej strony ul. św. Jana z Dukli.

(5 stycznia 2019) od godz. 9.00 – 18.00:

1 ksiądz – ul. Młynarska, ul. Rzeczna i Lichtarz.

2 ksiądz – dokończenie prawej strony ul. św. Jana z Dukli i ul. Graniczna.

11. Przypominamy, że przez okres trwania kolędy kancelaria parafialna będzie nieczynna. Ważne i pilne sprawy będzie można załatwić po rannej Mszy św.