Niedziela Świętej Rodziny

1. Dziś Niedziela Świętej Rodziny. Msze św. w porządku niedzielnym.

2. We wtorek zakończenie Starego Roku. Msza św. na zakończeni roku o godz. 16.00. Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz Nieszpory, przebłagalne suplikacje i Hymn „Ciebie Boga wysławiamy”. Za udział w tym nabożeństwie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Zachęcamy wszystkich do udziału w tej dziękczynnej modlitwie.

3. W środę Nowy Rok – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki i dzień modlitw o pokój na świecie. Msze św. w porządku niedzielnym. O godz. 16.30 Nowenna do Matki Bożej.

4. W czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. W tym tygodniu wypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie pół godziny przed Mszą św. Odwiedziny chorych z comiesięczną Komunią św. w piątek od godz. 9.00.

6. W sobotę o godz. 17.00 nabożeństwo I sobotnie.

7. W przyszłą niedzielę, niedziela Chrztu Pańskiego, kończąca okres Bożego Narodzenia. Jest to również I niedziela miesiąca – składka na seminarium Duchowne w Rzeszowie.

8. Także w niedzielę o godz. 15.00 na plebani spotkanie opłatkowe dla Rady Parafialnej i Akcji Katolickiej. Serdecznie zapraszamy.

9. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00, prosimy rodziny z Żółkowa, numery: 18, 21, 10, 148, 28, 29 i 153.

10. W tym tygodniu dalszy ciąg wizyty duszpasterskiej w naszej parafii. Odwiedziny kolędowe będą się odbywały następującym porządku:

Poniedziałek (30 XII) – od godz. 9.00 – 20.00

I ksiądz: – ul. Nadbrzeżna i ul. Wodna

II ksiądz: – dokończenie kolędy w Żółkowie

Wtorek (31 XII) – od godz. 9.00 – 15.00

I ksiądz: Jasło – prawa strona ul. Św. Jana z Dukli od Żółkowa, ul. Leśna

II ksiądz: Jasło – ul. Św. Jana z Dukli od ul Nadbrzeżnej lewa strona drogi w kierunku kościoła

Czwartek (2 I) od godz. 15.00 – 20.00:

I ksiądz: – dalszy ciąg prawej strony ul. Św. Jana z Dukli w kierunku ronda.

II ksiądz: – dokończenie lewej strony ul. Św. Jana z Dukli, do kościoła, a następnie lewa strona Wojska Polskiego do stacji paliw

Piątek (3 I) od godz. 15.00 – 20.00:

I ksiądz: – dalszy ciąg prawej strony ul. Św. Jana z Dukli w kierunku ronda.

II ksiądz: – ul. Wojska Polskiego od stacji paliw do torów i powrót drugą stroną ulicy w kierunku ronda

Sobota (4 I) – od godz. 9.00 – 19.00:

I ksiądz: – dokończenie prawej strony ul. św. Jana z Dukli i ul. Graniczna.

II ksiądz: – ul. Młynarska, ul. Rzeczna i ul. Lichtarz