Niedziela Słowa Bożego

1. Dziś Msze św. w porządku niedzielnym.

2. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej, a w czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu.

3. W sobotę, I sobota miesiąca. Nabożeństwo pierwszo-sobotnie o godz. 17.00.

4. W przyszłą niedzielę święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Poświęcenie gromnic podczas każdej Mszy św. Na sumie o godz. 11.00 poświęcenie i rozdanie książeczek dla dzieci z klas III przygotowujących się do I Komunii św. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.

O godz. 16.00 w kościele zapraszamy na czuwanie modlitewne przy Bożym żłóbku ze śpiewem kolęd, przygotowane przez chór, zespół muzyczny i scholę z naszej parafii.

5. W tym dniu obchodzimy także Dzień Życia Konsekrowanego. Składka przeznaczona jest na klasztory kontemplacyjne w naszej diecezji.

6. Zakończyła się wizyta duszpasterska w naszej parafii. Wszystkim parafianom składamy serdeczne podziękowanie za życzliwe przyjęcie i sugestie duszpasterskie. Dziękujemy również za składane w domach, czy na tacę w kopertach, ofiary z racji kolędy. Ofiary te, zgodnie z zarządzeniem księdza biskupa, będą w części przekazane do Kurii Diecezjalnej w Rzeszowie i na działalność duszpasterską. Gdyby ktoś z jakiś powodów nie mógł przyjąć wizyty duszpasterskiej w wyznaczony czasie, a chciałby to jeszcze uczynić, prosimy, aby zgłosił się w tym tygodniu do kapłana, który odwiedzał dany rejon parafii i umówił się z nim na indywidualne spotkanie.

7. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00, prosimy rodziny z Żółkowa, numery: 149, 150, 154, 159, 160,167 i 171