Niedziela Chrztu Pańskiego

1. Dziś Niedziela Chrztu Pańskiego, kończąca okres Narodzenia Pańskiego. Na Mszy św. o godz. 11.00 będziemy gościć w naszej parafii chór Lisowianki z Lisowa. Pół godziny przed Mszą św. chór zaśpiewa też kilka kolęd i pastorałek.
O godz. 15.00 na plebani spotkanie opłatkowe dla Rady Parafialnej, Akcji Katolickiej, Parafialnego Zespołu Caritas. Serdecznie zapraszamy.

2. W środę Nowenna do Matki Bożej Fatimskiej, a w czwartek cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu.

3. W sobotę Uroczystość św. Józefa Sebastiana Pelczara, głównego Patrona diecezji rzeszowskiej. W tym dniu módlmy się szczególnie w intencji naszej diecezji – wszystkich duszpasterzy i wiernych.

4. Także w sobotę po Mszy św. spotkanie KSM-u.

5. W przyszłą niedzielę (III niedziela miesiąca) składka na prace inwestycyjne w naszej parafii. O godz. 15.00 na plebani spotkanie opłatkowe dla Grupy Emaus, Chóru i Wspólnoty dla Intronizacji NSPJ oraz zespołów muzycznych działającym w naszej parafii. Serdecznie zapraszamy.

6. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00, prosimy rodziny ul. Grunwaldzkiej, numery od 85 do 105.

7. W tym tygodniu dalszy ciąg wizyty duszpasterskiej w naszej parafii. Odwiedziny kolędowe będą się odbywały od poniedziałku do czwartku w godzinach od 15.00 do 21.00 w następującym porządku::

Poniedziałek (14 stycznia 2019) – od godz. 15.00 do 21.00

1 ksiądz – ul. Ogrodowa obie strony ulicy od ul. Klasztornej w kierunku ul. Floriańskiej.

2 ksiądz – ul. Klasztorna obie strony ulicy od najwyższych numerów w kierunku ul. Grunwaldzkiej.

Wtorek (15 stycznia 2019) – od godz. 15.00 do 21.00.

1 ksiądz – ul. św. Faustyny od ul. Klasztornej do końca.

2 ksiądz – ul. Klasztorna cd. obie strony ulicy do ul. Floriańskiej.

Środa (16 stycznia 2019) – od godz. 15.00 do 21.00:

1 ksiądz – ul. Kwiatowa od numeru 12 w kierunku ul. Floriańskiej i ul. Floriańska do ronda.

2 ksiądz – ul. Wiśniowa od nr 1.

Czwartek (17 stycznia 2019) – od godz. 15.00 do 21.00:

1 ksiądz – ul. Floriańska do końca i ul. Kasztanowa.

2 ksiądz – ul. Wiśniowa do końca.