IV Niedziela Wielkiego Postu

1. Dziś Msze św. w porządku niedzielnym. O godz. 16.00 nabożeństwo Gorzkich Żali, a po nim Msza św.

2. We wtorek przypada 14 rocznica śmierci św. Jana Pawła II. Zachęcamy do modlitwy za wstawiennictwem tego wielkiego Patrona.

3. W środę po Mszy św. wieczornej Nowenna do MB Fatimskiej.

4. W czwartek cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy św. spotkanie dla rodziców dzieci klas IV, które rok temu przystępowały do I Komunii św. w naszej parafii. Tematem spotkania będzie przygotowanie rocznicy I Komunii św.

5. Także w czwartek po wieczornej Mszy św. spotkanie dla przygotowujących się do bierzmowania z klas VIII SP i klas III gimnazjum

6. W tym tygodniu wypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź we wtorek podczas rekolekcji. Odwiedziny chorych z comiesięczną Komunią św. w piątek od godz. 9.00. Będzie to również okazja do spowiedzi przedświątecznej dla chorych, którzy nie korzystają z Pierwszych Piątków. Prosimy więc zgłaszać tych chorych do piątku w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

7. W piątek o godz. 17.30 Drogę Krzyżową, poprowadzi Wspólnota „Wiara i Światło Antosie”, która skupia osoby z niepełnosprawnością umysłową oraz ich rodziny i przyjaciół. Po zakończeniu nabożeństwa będzie można złożyć ofiarę, która zostanie przeznaczona na organizację letniego obozu dla Wspólnoty. Serdecznie zapraszamy. Także o godz. 20.00 odbędzie się nabożeństwo Drogi Krzyżowej prowadzone przez młodzież naszej parafii.

8. Także w przyszłą niedzielę, Rada Rodziców SP nr 7 wraz z uczniami, zapraszają na kiermasz wielkanocny. Będzie można nabyć stroiki i ozdoby wielkanocne wykonane przez uczniów i rodziców. Dochód uzyskany z tej sprzedaży będzie przeznaczony na organizację Dnia Dziecka.

9. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00, prosimy rodziny ul. Kolejowej, numery nieparzyste od 37 do 49.