IV Niedziela Wielkiego Postu

1. Przeżywamy nasze rekolekcje parafialne. Msze św. w porządku niedzielnym. O godz. 16.15 Nabożeństwo Gorzkich Żali. Serdecznie zapraszamy.

2. W poniedziałek nie będzie Mszy św. o godz. 7.00 rano. Natomiast Msza św. z nauką rekolekcyjną będzie o godz. 8.00. O godz. 10.30 spotkanie rekolekcyjne dla uczniów naszej szkoły. Od godz. 15.00 do 18.00, z przerwą od 16.30 do 17.00, będzie możliwość skorzystania ze spowiedzi rekolekcyjnej, która jednocześnie może być spowiedzią wielkanocną. Zachęcamy do skorzystania z tej okazji. O godz. 18.00 Msza św. z nauką rekolekcyjną i zakończenie rekolekcji.

3. We wtorek o godz. 18.00 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św., a po Mszy św. spotkanie dla dzieci i ich rodziców.

4. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej, a w czwartek o 17.00 cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. W piątek o godz. 17.30 nabożeństwo Drogi Krzyżowej.

6. W dniach 16 – 24 marca br. w całej Polsce będzie odmawiana Nowenna w intencji Ojczyzny, zgody narodowej i poszanowania życia ludzkiego. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

7. W zakrystii u Pana kościelnego można nabyć baranki wielkanocne przygotowane przez Caritas naszej diecezji.

8. Również w zakrystii składać żywność i środki czystości, które przed świętami zostaną przekazane najuboższym mieszkańcom naszej parafii.