IV Niedziela Wielkanocna

1. Dziś rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Powołania Kapłańskie i Zakonne. O godz. 16.30 nabożeństwo majowe.

2. Także dziś na plebani o godz. 15.00 spotkanie Akcji Katolickiej,

3. Nabożeństwa majowe w dni powszednie codziennie po Mszy św. wieczornej, a w czwartek o godz. 17.30. Serdecznie zapraszamy.

4. We wtorek o godz. 18.00 spotkanie dla młodzieży z klas VIII przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

5. W środę po Mszy św. wieczornej Nowenna do Matki Bożej, a w czwartek cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu.

6. W piątek, 13 maja, pierwsze w tym roku nabożeństwo Fatimskie. O godz. 18.30 nabożeństwo majowe, i o godz. 19.00 uroczysta Msza św. z kazaniem, a po niej procesja różańcowa z figurą Matki Bożej Fatimskiej. Serdecznie zapraszamy.

7. Duszpasterstwo młodzieży zaprasza młodzież do wyjazdu na Spotkanie Młodych na Polach Legnickich oraz na wakacyjne turnusy formacyjne i wypoczynkowe. Bliższe informacje można znaleźć na stronach internetowych i w kancelarii parafialnej.

8. Serdecznie dziękujemy rodzicom które w ubiegłym tygodniu sprzątali nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę na godz. 8.00, prosimy rodziny z Żółkowa, numery domów: 130, 131, 132, 133, 134, 136 i 192.