III Niedziela Wielkanocna

1. Dziś I niedziela miesiąca – składka na Seminarium Duchowne w Rzeszowie i zmiana tajemnic różańcowych. O godz. 16.30 rozpoczynamy nabożeństwa majowe. Także dziś o godz. 13.00 zostanie odprawiona Msza św. I Komunijna dla dzieci klas III.

2. Nabożeństwa majowe w dni powszednie codziennie po Mszy św. wieczornej. Serdecznie zapraszamy.

3. W poniedziałek Narodowy Dzień Flagi. Prosimy o udekorowanie naszych domów flagami narodowymi.

4. We wtorek Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski. Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 11.00 oraz po południu o godz. 16.30 nabożeństwo majowe i Msza św. Na sumie dzieci z klas IV będą przeżywać Rocznicę I Komunii św.

5. W środę po Mszy św. wieczornej Nowenna do Matki Bożej, a w czwartek cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu

6. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie pół godziny przed Mszą św. i w piątek od godz. 17,00, Chorych z comiesięczną Komunią św. będziemy odwiedzać w piątek od godz. 9.00.

7. Nabożeństwo Pierwszo-sobotnie o godz. 17.00.

8. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Powołania Kapłańskie i Zakonne.

9. Serdecznie dziękujemy rodzicom dzieci I Komunijnych, którzy w ubiegłym tygodniu sprzątali nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę na godz. 8.00, prosimy rodziny z Żółkowa, numery domów: 127, 127a, 128, 129, 170, 184 i 202.