IV Niedziela Adwentu

1. Dziś na Mszę św. o godz. 11.00 zapraszamy dzieci, które w adwencie za udział w roratach zbierały naklejki. Niech każde dziecko przyniesie swoją wyklejankę adwentową i ci, którzy zebrali największą ich ilość, otrzymają obiecane nagrody.

2. Przy wyjściu z kościoła można jeszcze zaopatrzyć się w sianko na stół wigilijny przygotowane przez członków Szkolnego Koła Caritas i Wolontariatu ze Szkoły Podstawowej Nr 7. Zebrane przy tej okazji ofiary zostaną przeznaczone rzecz Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci.

3. Przypominamy, że dzisiaj z racji Wigilii, nie będzie Mszy św. o godz. 17.00.

4. Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom i członkom parafialnego zespołu Caritas za przygotowanie 27 paczek świątecznych dla najuboższych mieszkańców naszej parafii.

5. W poniedziałek Boże Narodzenie. Msze św. o godz. 7.00, 9.00 i 11.00. Nie będzie Mszy św. popołudniowej. W drugi dzień świąt, Msze św. w porządku niedzielnym, a więc o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 17.00. Po świętach planujemy odwiedziny kolędowe w parafii.

6. W środę święto św. Jana Ewangelisty – dzień imienin Ks. Bpa Ordynariusza. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach. Tradycyjnie w tym dniu poświęca się wino.

7. Również w środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej, a czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu

8. W przyszłą niedzielę święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa. O godz. 17.00 nabożeństwo na zakończenie Starego Roku. Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz Nieszpory, przebłagalne suplikacje i hymn „Ciebie Boga wysławiamy”. Za udział w tym nabożeństwie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Zachęcamy do licznego udziału.

9. Przypominamy, że w zakrystii u Pana Kościelnego można nabyć świece Caritasu na stół wigilijny, a u Pana Organisty można się zaopatrzyć w opłatki wigilijne.

10. Dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę na godz. 8.00 prosimy rodziny z ul. Św. Jana z Dukli, numery domów: 27b, 33a, 35 i 39.