III Niedziela Adwentu

1. Dziś Msze św. w porządku niedzielnym. O godz. 15.00 na plebani spotkanie Akcji Katolickiej.

2. W zakrystii u Pana Kościelnego można nabyć świece Caritasu na stół wigilijny, a u Pana Organisty można się zaopatrzyć w opłatki wigilijne.

3. Msze św. roratnie codziennie o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy.

4. W poniedziałek, 13 grudnia, przypada 40-ta rocznica wprowadzenia stanu wojennego w Polsce. Pamiętajmy w modlitwach o naszej Ojczyźnie.

5. W środę po Mszy św. nowenna do Matki Bożej i spotkanie grupy Emaus, a w czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu.

6. W czwartek rozpoczynamy Nowennę przed Uroczystością Bożego Narodzenia.

7. W piątek od godz. 9.00 będziemy odwiedzać chorych z Komunią św. przedświąteczną. Prosimy zgłaszać tych chorych u Pana kościelnego w zakrystii.

8. W przyszłą niedzielę – III niedziela miesiąca. Składka zamiast na prace inwestycyjne, będzie przeznaczona na ogrzewanie kościoła. Bardzo prosimy o ofiarność na ten cel.

9. Serdecznie dziękujemy osobom, które poprzez zakupienie artykułów spożywczych i środków czystości włączyły się w pomoc osobom najbardziej potrzebującym w naszej parafii. Dary te zostaną dostarczone przez członków parafialnego zespołu Caritas najbardziej potrzebującym. Za ofiarność i gest miłości bliźniego składamy wszystkim ofiarodawcom serdeczne „Bóg zapłać”.

10. Dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę na godz. 8.00 prosimy rodziny z ul. ,św. Jana z Dukli, numery domów: 87, 89, 93, 95 i 97.