III Niedziela Adwentu

1. Dziś III niedziela miesiąca – składka na prace inwestycyjne parafii – spłatę organów. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

2. Przy wyjściu z kościoła, uczniowie, nauczyciele i Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 7 w Jaśle, będą rozprowadzać sianko na stół wigilijny oraz stroiki świąteczne. Dochód z tej sprzedaży zostanie przeznaczony na potrzeby szkoły i uczniów. Bardzo prosimy o wsparcie tej inicjatywy.

3. Msze św. roratnie codziennie o godz. 18.00. Zachęcamy do udziału.

4. W poniedziałek rozpoczynamy Nowennę przed Uroczystością Bożego Narodzenia.

5. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej, a czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu.

6. W piątek od godz. 10.00 będziemy odwiedzać chorych z Komunią św. przedświąteczną. Prosimy zgłaszać tych chorych u pana kościelnego w zakrystii.

7. Także w piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie dla przygotowujących się do bierzmowania z klasy VIII.

8. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały kościół. O posprzątanie kościoła przed świętami w poniedziałek, 23 grudnia, na godz. 8.00, prosimy rodziny z ulicy Nadbrzeżnej numery: 11 12, 12a, 12g, 13 i 14.